Başkanın Mesajı

Sevgili Büyük Karbel Karaköprü Belediyespor ailesi,

19 Haziran 2018 yılında yapılan olağan üstü genel kurulunda şahsım ve ekibimle Karaköprü Belediye Spor Kulübünde yönetime seçildik.

Öncelikle 32 yıllık mazisi bulunan Karaköprü Belediyespor’umuzda görev yapan değerli kulüp başkanları ve yöneticilerine kulübümüze verdikleri destekler nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli Karaköprülü sporseverler;

1986 yılında kurulan kulübümüz geride kalan 32 yıllık sürece baktığımızda, özellikle son 2 yıllık dönemde büyük bir atılım içerisine girdiğini ve önemli başarılar elde ettiğimizi görüyoruz.

Bizlerde başarıların artması için elimizden gelenin bir fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Öncelikle başarmak için önce inanmak, sonra da çalışmak gerektiğinin bilincinde olarak 2. Yılımızı geçireceğimiz profesyonel ligde başarı çıtasını en yüksek seviyeye çıkarmak için tüm ekip olarak gece gündüz çalışacağız.

Bunun yanında altyapı takımlarımız da önemli başarılar elde ederek hem göğsümüzü kabarttı hem de gelecek adına bize umut verdi. U14, U16, U17 ve U19 takımlarımız kendi gruplarında önemli başarılara imza attılar.

2018-2019 sezonuna önemli hedeflerle ve tam inançla yola çıkıyoruz. Kulübümüzde alt yapılardan üst yapılara tüm branşlarda sağlıklı bir işleyiş oluşturabilmek için sürekli kendini yenileyen sağlam bir sistem kurma peşindeyiz. Bu felsefe ile gecemizi gündüzümüze katarak, gerekirse az uyuyarak, az dinlenerek Karaköprü Belediyespor'un sportif ve kurumsal başarı oluşumunu en yukarılara taşımak için çabalıyoruz.

 Bu yolda yanımızda duran, başta Karaköprü Belediye Başkanımız Sayın Metin Baydilli olmak üzere desteklerini esirgemeyen, bize inanan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

                                                                               Mustafa ASLAN

                                                                                                                                                            Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı